Депутатські фракції
Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровську ради


Депутатська фракція «Опозиційний блок» Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровську ради

1. Борисенко Андрій Васильович
2. Величко Олег Володимирович
3. Ганноченко Олександр Анатолійович
4. Грибачов Сергій Леонідович
5. Діденко Роман Анатолійович
6. Заволока Борис Володимирович
7. Кікас Юрій Станіславович
8. Конебас Григорій Вікторович
9. Лисяк Олександр Дмитрович
10. Романенко Лариса Сергіївна
11. Сидоренко Олексій Ігоревич
12. Скосарева Ганна Віталіївна
13. Соболевський Сергій Сергійович
14. Соколянський Ігор Анатолійович


Депутатська фракція ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровську ради

1.   Бігдан Олег Васильович
2.   Білашенко Ольга Геннадіївна
3.   Внуков Вячеслав Володимирович
4.   Костриця Дарія Юріївна
5.   Лещенко Тетяна Сергіївна
6.   Матковська Діана Володимирівна
7.   Молдавець Олександр Іванович
8.   Положий Едуард Вікторович
9.   Сидорук Олена Михайлівна
10. Тимрієнко Кирило Іванович
11. Фалько Юрій Васильович
12. Чумак Олександр Вячеславович



Депутатська фракція Партiя «Громадська сила» Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровську ради

1.  Пермяков Олексій Олександрович
2.  Безуглий Євген Валерійович
3.  Ганзюр Олег Анатолійович
4.  Готянська Антоніна Петрівна
5.  Зінченко Олег Олексійович
6.  Кізільштейн Ігор Григорович
7.  Нечепуренко Микита Олександрович
8.  Остапенко Павло Олександрович



Депутатська фракція «Блок Петра Порошенка» - Солідарність» Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровську ради

1. 
Суслович Сергій Володимирович
2. 
Алексєєв Владислав Олександрович
3.  Гнибіда Антон Олександрович
4.  Заіченко Юрій Леонідович
5. 
Попандіна Наталія Володимирівна


Депутатська фракція «Батьківщина» Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровську ради

1.  Жуков Тарас Тарасович
2.  Луговий Микола Олександрович
3.  Федоровський Анатолій Дмитрович






23.05.2016
Про заходи до 155-ї річниці від дня перепоховання Тараса Григоровича Шевченка
Про заходи до 155-ї річниці від дня перепоховання Тараса Григоровича Шевченка
Просмотров: 11
 
23.05.2016
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 197
 
19.05.2016
Про свято «Обдаровані діти – надія України»
Про свято «Обдаровані діти – надія України»
Просмотров: 26
 
17.05.2016
Прийміть дитину у сім`ю! Кожному потрібна родина!
Прийміть дитину у сім`ю! Кожному потрібна родина!
Просмотров: 28
 
16.05.2016
Про заходи до Дня вшанування пам’яті жертв політичних репресій
Про заходи до Дня вшанування пам’яті жертв політичних репресій
Просмотров: 31
 
11.05.2016
Ветерани поділились своїми спогадами про Перемогу
Ветерани поділились своїми спогадами про Перемогу
Просмотров: 33
 

архив новостей
Copyright © 2011 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su